yonetim-header

Sayın Rektörümüz Prof.Dr. Necdet Budak ve Sayın Rektör Yardımcımız Prof.Dr. Cengiz Metin fakültemize ziyarette bulunmuşlardır. Sayın Dekan Vekilimiz Prof. Dr. Uğur Sunlu tarafından kendilerine fakültemiz hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Sayın rektörümüz ve rektör yardımcımız, fakülte yönetim kurulu ve fakülte kurulu üyelerimizle görüş alışverişinde bulunmuşlardır. Kendilerine fakültemize ve öğretim üyelerimize karşı göstermiş oldukları sıcak ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı Güz dönemi Fakülte Akademik Kurulu, tüm öğretim üye ve yardımcılarımızın katılımıyla, 1  Kasım 2017 Çarşamba günü saat 14:00'de Binbir Gıda Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Kurulda, dekan vekilimiz Prof.Dr. Uğur Sunlu, fakültemizin mevcut durumu, yedi aylık dönemde eğitim, araştırma ve uygulama faaliyetlerinin güçlendirilmesine yönelik fakültemiz bünyesindeki çeşitli alanlarda gerçekleştirilen alt yapı çalışmaları ve geleceğe yönelik hedeflerimiz konularında bir sunum yaptı. Prof.Dr. Sunlu, toplantının son bölümünde akademisyenlerimizin soru, görüş ve önerilerini kabul etti.

 

 

Fakültemiz Yönetim Kurulu ve Homa Dalyanı Araştırma ve Uygulama Komisyonu 27.10.2017 tarihinde Homa Eğitim Araştırma ve Uygulama Dalyanı’na giderek yerinde incelemelerde bulunmuştur. Ziyarette dalyanın işleyişi hakkında bilgi alınmış ve mevcut durumunun iyileştirilmesi adına görüş alışverişi yapılmıştır.

4 Ekim 2017 tarihinde, TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası İzmir Şube Başkanı Ferdan Çiftçi ile Yönetim Kurulu Üyesi Ekim Özal ve İzmir Şube Meslek Komisyonu Üyeleri Çiğil Pakkaner, Rıdvan Erdem Kanat, Ayşen Tuğba Adıbeş ve Gül Eymirli, Ege Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Dekanlığını ziyaret etmişlerdir. Dekanlık ziyaretinin ardından Fakültemizin 1. Sınıf Öğrencilerine "Su Ürünleri Mühendisliğine Giriş" dersi kapsamında Ziraat Mühendisleri Odasının tanıtımını yaparak, odanın meslekteki rolü ve mesleğimizin önemini anlatan bir sunum gerçekleştirilmiştir. Dekanlık adına kendilerine teşekkür ederiz.