yonetim-header

Fakültemiz öğrenci temsilcileriyle 16 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleşecek olan Öğrenci Motivasyonu II semineri hakkında ön görüşme yapılmıştır.

Toplantı 07-08 Mayıs 2018 tarihlerinde Dokuz Eylül Üniversitesi Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Enstitüsü Müdürlüğü ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Ege Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi’ni temsilen dekan yardımcısı Prof.Dr. Halil Şen ve Avlama Teknolojisi Anabilim Dalı öğretim üyesi Doç.Dr. Tevfik Ceyhan katılmışlardır. Toplantı bünyesinde Kurul üyesi kurum ve kuruluşların yetkililerine fakültemiz bünyesinde gerçekleştirilmekte olan deniz araştırmaları üzerine bilgi verilmiştir.

Daha temiz bir kampüs için Rektörlüğümüz tarafından başlatılan temizlik çalışmasına kapsamında  Sayın Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mehmet ERSAN'ında katılımlarıyla  Fakültemize ait  eski binada 04.05.2018 tarihindeEndFragment gerçekleştirildi. Etkinliğimize destek olan Sayın Rektör Yardımcımıza, Akademisyenlerimize, İdari çalışanlarımıza ve yoğun bir katılım gösteren öğrencilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

S.S. İzmir Bölgesi Su Ürünleri Kooperatif Birliği Başkanı sayın Ahmet YAPICI Fakültemizi ziyarete gelerek 2018 yılı Homa Dalyanı işbirliği protokolü hakkında detaylı görüşmeler yapılmıştır. Protokolün detayları hakkında anlaşmaya varılmış ve protokol imza aşamasına gelmiştir. Kendilerine göstermiş oldukları anlayış ve ilgiden dolayı teşekkürlerimi sunarım.

Fakültemiz öğrenci temsilcileriyle 25.04.2018 tarihinde görüşülerek, 04 Mayıs 2018 Cuma günü Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Necdet Budak ile katılımlarıyla gerçekleşecek olan "Sürdürülebilir Yeşil Kampüs Temizlik Projesi" için başlatılan çöp toplama çalışması hakkında öğrencilerimize bilgi verildi.

ogrenci2

21 Nisan 2018 Cumartesi günü Fakültemizi ziyaret eden, sayın Rektörümüz Prof.Dr. Necdet BUDAK ve Rektör Yardımcımız Prof.Dr. Mehmet Ersan ile idari yöneticilerimize, Fakültemizin bilimsel alt yapı ve projeleri hakkında detaylı bilgiler verilmiştir. Kendilerine Fakültemize göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Fakültemiz Stratejik Plan Komisyonu 12.04.2018 tarihinde Atilla Hoca Toplantı salonunda Dekan Yardımcılarımız başkanlığında toplanarak Fakültemize ait yeni stratejik plan çalışmalarını sürdürmüştür.

stratejik plan toplanti 120418

12 Nisan 2018 tarihinde Fakültemiz sınıf temsilcileriyle nisan ayı toplantımızı gerçekleştirdik. Sınıf temsilcilerimize üniversitemiz ve fakültemiz hakkında bilgiler verilerek, kendilerinin görüş ve istekleri ele aldık. Katılımlarından dolayı kendilerine teşekkür ederiz.

Fakültemiz Deniz Araçları Komisyonu, aylık toplantısını 10.04.2018 tarihinde Dekanlık binası Atilla Hoca toplantı salonunda gerçekleştirilmiştir.

Dekanlarla öğle yemeği kapsamında 04.04.2018 tarihinde, Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Necdet BUDAK ile Fakültemiz Dekan v. Prof. Dr. Uğur SUNLU öğle yemeğinde bir araya gelmişlerdir. Kendisiyle Fakültemizin ileriye dönük projeleri hakkında verimli ve samimi görüş alışverişinde bulunulmuştur. Bu samimi davet ve sohbetten ötürü sayın rektörümüze sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

rektor dekan ogle yemegi 040418