yonetim-header

Sn. Rektörümüz bugün fakültemizi ziyaret ederek, Dr. Öğretim üyesi Kutsal Gamsız'ın yürütücülüğünde gerçekleşen ve Öğretim Üyelerimiz Prof. Dr. Ali Yıldırım Korkut ile Prof. Dr. Haşmet Çağırgan'ın görev aldıkları horizon 2020 kapsamındaki MedAid projesi hakkında detaylı bilgiler almıştır.

Sayın rektörümüze teşekkürlerimizi sunarız..

Mesleğimizin devletteki yapılanması ve geleceği açısından büyük bir öneme sahip olan Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürlüğü, Yeni kurulan Tarım ve Ormancılık Bakanlığı altındaki yeni organizasyon şemasında yerini aynen korumuştur. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Fakültemiz Dekan Yardımcısı Sayın Doç. Dr. Tolga DİNÇER, 03 Temmuz 2018 tarihinde TRT Haber Radyosunun 14:05 ile 14:30 saatleri arasında yayınlanan ''Söyleyeceklerimiz Var 'adlı programın canlı yayınına katılarak ''Balık Pulundan Jelatin Eldesi'' adlı projesi hakkında bilgiler vermiştir.
Geliştirmiş olduğu bu projeden dolayı kendisine teşekkürlerimizi sunar, başarılarının devamını dileriz.

Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Necdet BUDAK, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Canan Fisun ABAY ve Prof. Dr. Mehmet ERSAN hocalarımızın katılımı ile 28 Haziran 2018 tarihinde Gediz Deltası Sulak Alanı İzmir Kuş Cennetini ziyareti sonrasında Fakültemizin 30 yılı aşkın süredir başarıyla işlettiği Homa Dalyanında incelemelerde bulunmuştur. Özellikle Dalyan ziyareti sırasında sayın Rektör ve Rektör Yardımcılarımıza, Fakültemiz tarafından hazırlanan dalyanın geliştirilmesi ve korunmasına yönelik Kalkınma Bakanlığına sunduğumuz proje hakkında detaylı bilgiler verilmiştir.

Üst yönetimimizin Fakültemize ve projelerimize yönelik göstermiş oldukları yakın ilgi ve destekten dolayı kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.

Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Necdet BUDAK, 25 Haziran 2018 tarihinde araştırma üniversitesi olma projesi kapsamında Fakültemizi 4. kez ziyaret ederek, Dekan Yardımcımız ve aynı zamanda fakültemiz Avlama ve İşleme bölümü Öğretim Üyelerinden sayın Doç. Dr. Tolga DİNÇER hocamız tarafından yürütülmekte olan AR-GE projeleri hakkında bilgi almıştır, 

Rektör hocamıza Fakültemiz araştırma ve geliştirme projelerine karşı göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Detaylı bilgi ve video için tıklayınız.

Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Necdet BUDAK, 18 Haziran 2018 tarihinde araştırma üniversitesi olma projesi kapsamında fakültemiz Avlama ve İşleme bölümü Öğretim Üyelerinden sayın Prof. Dr. Adnan TOKAÇ'ı ziyaret ederek hocamız tarafından yürütülmekte olan AR-GE projeleri hakkında bilgi almıştır, 

Rektör hocamıza ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Fakültemizin idari ve akademik personelimize iyi bayramlar dileriz..

Homa Dalyanı 2018 yılı üretim faaliyetlerine İzmir Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü yetkililerinin nezaretinde 07.06.2018 tarihinde kuzuluk sistemi kurularak başlanmıştır. Ayrıca yetkililer tarafından 1380 sayılı su ürünleri mevzuatı hakkında detaylı bilgilendirme yapılmıştır. İl müdürlüğümüze desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

07 Haziran 2018 tarihinde Diş Hekimliği Fakültesi Dekan V .Sayın Prof. Dr. Beyser PİŞKİN ile Dekan Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Nazan ERSİN, Fakültemiz dekanlığını ziyaret etmişlerdir. Kendilerine Fakültemize göstermiş oldukları yakın ilgi ve nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Sayın Rektör Yardımcı vekilimiz Prof. Dr. Canan Fisun ABAY ve BAP Koordinatörü Doç. Dr. Hüseyin ONAY, Fakültemiz Bölüm Başkanları ile 05 Haziran 2018 tarihinde bir araya gelerek Üniversitemizin yeni BAP yönergesi ve işleyişi hakkında detaylı bilgiler sunmuştur. Kendisine ziyaretinden ve yapmış olduğu bilgilendirme toplantısından dolayı teşekkürlerimizi sunarız...

rektör yardımcısı ziyaret-050618