yonetim-header

Ege Üniversitesi 2017-2018 Akademik ve İdari Birimler Personel Basketbol müsabakalarında, fakültemiz ve Urla Denizcilik MYO’nun ortaklaşa kurdukları takım üçüncülük kupasını aldı. Kupayı fakültemiz Sportif Faaliyetler Komisyon Başkanı Prof.Dr. Alp Salman, 29.01.2018 tarihinde dekanımız Prof.Dr. Uğur Sunlu'ya takdim etti. Personelimizi başarılarından dolayı tebrik ederiz.

Fakülte öğrenci temsilcilerimizle 2018’in ilk toplantısı 16.01.2018 tarihinde gerçekleştirildi. Toplantıda sayın rektörümüzün öğrencilerimizle ilgili görüş ve istekleri iletilerek, temsilcilerimizin görüş ve önerileri alındı.

Sayın Rektörümüz Prof.Dr. Necdet Budak, fakülte ve yönetim kurulu üyelerimizle toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda fakültemizin araştırma üniversitesi hedefimize sağlayabileceği katkılar, akreditasyon süreci ve öğrenci odaklı projeler gibi pek çok önemli konuya değinildi. Dekan Vekilimiz Prof.Dr. Uğur Sunlu, konuyla ilgili fakültemizin faaliyet ve hedeflerini anlattı.
Rektörümüz, fakültemizin gerçekleştirdiği bilimsel faaliyet ve projeler ile araştırma üniversitesi hedefimize sağladığı katkılardan dolayı teşekkür etti.

Sayın Rektörümüz Prof.Dr. Necdet Budak ve Sayın Rektör Yardımcımız Prof.Dr. Cengiz Metin fakültemize ziyarette bulunmuşlardır. Sayın Dekan Vekilimiz Prof. Dr. Uğur Sunlu tarafından kendilerine fakültemiz hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Sayın rektörümüz ve rektör yardımcımız, fakülte yönetim kurulu ve fakülte kurulu üyelerimizle görüş alışverişinde bulunmuşlardır. Kendilerine fakültemize ve öğretim üyelerimize karşı göstermiş oldukları sıcak ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerimizi sunarız.